Strona została zoptymalizowana dla następujących przeglądarek: Serdecznie Witamy
na naszej parafialnej stronie!!!
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
DIAKONI:

Dk. Konrad Fedorowski.Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełni od 13 lutego 2012 r.

Ks. Paweł Iskra. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił od 14 lutego 2011 r. do 14 maja 2011.

Ks. Maciej Charabin. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił od września 2010 r. do stycznia 2011 r.

Ks. Wojciech Kania. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2010 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 19 czerwca 2010 r.

Ks. Sebastian Mroczkowski. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2009 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 30 maja 2009r.

Ks. Stanisław Gurba. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2008 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 31 maja 2008r.

Ks. Tylus Stanisław. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2007 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 26 maja 2007r.



Ks. Krzysztof Cisek. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2006 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 20 maja 2006r.



Ks. Michał Grochowina. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2005 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 28 maja 2005r.



Ks. Hubert Andrzejewski. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2004 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 29 maja 2004r.



Ks. Mirosław Dołowy. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2003 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 24 maja 2003r.



Ks. Zbigniew Zybała. Praktykę duszpasterską w parafii Komorów pełnił w 2002 roku. Święcenia kapłańskie przyjął 25 maja 2002r.