Strona została zoptymalizowana dla następujących przeglądarek: Serdecznie Witamy
na naszej parafialnej stronie!!!
Darmowy licznik odwiedzin
licznik odwiedzin
Niedziela, 21 listopada 2010  
Św. Apostołowie, św. Cecylio - Módlcie się za nami!

W sobotę 20-go listopada o godzinie 1700 w naszym kościele parafialnym podczas Mszy świętej zostały poświęcone figury św. Apostołów oraz aniołów. Eucharystii przewodniczył

Ks. Dr Jan Biedroń - Rektor Wyższego Seminarium Duchownego w Sandomierzu, który również wypowiedział do zgromadzonych wiernych Słowo Boże i dokonał obrzędu poświęcenia. Po zakończonej Mszy świętej zostały poświęcone: Krzyż, jak również nowa sala św. Cecyli. Cała uroczystość została uświetniona poprzez licznie zgromadzone grupy liturgiczne: Orkiestrę Parafialną, Panie z Koła, Scholę oraz Ministrantów.


zobacz więcej...

 


Niedziela, 21 listopada 2010  
Diecezjalny XVII Przegląd Piosenki Religijnej Gorzyce 2010

W sobotę 20-go listopada w Gorzycach nasz zespół "Oaza" reprezentował komorowską Parafię. Wspólne wychwalanie śpiewem Pana Boga rozpoczęliśmy od modlitwy, zapalenia Świecy czyli znaku obecnośći Chrystusa. Wystąpiliśmy jako 13. zespół (wszystkich było około 46), jednak mimo wcześniejszej próby w samych Gorzycach, podczas naszego występu pojawiły się problemy techniczne. Pomimo niedogodności daliśmy z siebie wszystko. Wspólne wychwalanie Boga zakończyliśmy gorącym posiłkiem przygotowanym dla wszystkich uczestników tegorocznego Przeglądu Piosenki Religijnej.


zobacz więcej...

 


Piątek, 19 listopada 2010  
Próba generalna przed występem w Gorzycach

Nasz parafialny zespół "Oaza" wykorzystuje do końca ostatnie chwile, aby jak najlepiej przygotować się do występu w XVII Przeglądzie Piosenki Religijnej organizowanym w Gorzycach. Próba generalna, która odbyła się w świetlicy parafialnej trwała ok. 3 godzin. Głęboko wierzymy, że czas przeznaczony na ćwiczenia, próby to także czas dany Panu Bogu, bo Jemu chcemy w Gorzycach wyśpiewać Chwałę...


zobacz więcej...

 


Piątek, 19 listopada 2010  
Kolejne prace w salkach parafialnych

Prace malarskie w naszych salkach parafialnych dobiegają końca. Wielką pracę w odnowienie naszych salek włożyli Tadeusz i Andrzej Nowiccy. Wiemy jak ważną rolę odgrywają w życiu Wspólnoty parafialnej nasze salki, dlatego za wykonaną pracę już dziękujemy.


zobacz więcej...

 


Piątek, 19 listopada 2010  
Diecezjalny XVII Gorzycki Przegląd Piosenki Religijnej

Już jutro nasz parafialny zespół "Oaza" wyruszy do Gorzyc, aby tam wykonać dwie piosenki religijne: "Chwalcie Pana Niebios" oraz "Zaufaj Panu". Występ w Gorzycach został poprzedzony wspólnymi próbami w parafialnej salce. Utwory zostaną wykonane przy akompaniamencie skrzypiec oraz klarnetu. Naszym Reprezentantom życzymy Szczęść Boże!

zobacz więcej...

 

Piątek, 19 listopada 2010  
Parafia Komorów w Internecie

Prace nad aktualizacją strony dobiegły końca. Dziękujemy serdecznie za wszelkie informacje wysyłane drogą poczty elektronicznej, które pomogły nam w naprawieniu błędów w oskryptowaniu. Serdecznie zapraszamy do zapoznawania się z wydarzeniami w naszej Parafii.

 

Sobota, 13 listopada 2010  
Strona parafialna - Wersja Beta

Do użytku zostaje oddana strona parafialna. Jest to wersja testowa, która może zawierać błędy w oskryptowaniu. Jakiekolwiek uwagi proszę wysyłać na adres email: cherub.maciej@gmail.com. Za wszelką wnikliwość i pomoc w tworzeniu naszego parafialnego serwisu: BÓG ZAPŁAĆ ;-).....

 

Piątek, 12 listopada 2010  
Być blisko Jezusa...

Młodzi z naszej parafialnej Wspólnoty, jak co tydzień rozważali Słowo Boże. Spotkanie poprowadził Ks. Proboszcz Andrzej Cag, który wprowadził nas w klimat zamyślenia nad Pierwszym Listem św. Jana. Spotkanie zostało zwieńczone błogosławieństwem.


zobacz więcej...

 


Czwartek, 11 listopada 2010  
Święto Niepodległości

Nasza Orkiestra parafialna uświetniła gminne uroczystości z okazji Święta Niepodległości. Najpierw ulice Majdanu Królewskiego rozbrzmiały dźwiękami Orkiestry z Komorowa. Następnie w Domu Kultury zostało wykonanych kilka utworów. Orkiestrę poprowadził pan Kazimierz Kosiorowski.

zobacz więcej...